Pricing Plans

Become lifelong learners with the best teachers, engaging video lessons and personalized learning journeys

Exam Preparation Subscription Plans

To be paid as a one-time payment.

Most Popular

Exam Preparation

$5 /month

To be paid $5 for 1 months

Buy Plan

1 Months Unlimited Access To

  • Practice Sets
  • Quizzes
  • Lessons
  • Videos

Images Subscription Plans

To be paid as a one-time payment.

Quiz Only

Access to quizzes only.

$1 /month

To be paid $1 for 1 months

Buy Plan

1 Months Unlimited Access To

  • Practice Sets
  • Quizzes
  • Lessons
  • Videos